NIKMA Engineering
Компанія Nikma Engineering була створена з метою спростити розробку власних електронних пристроїв підприємствам та індивідуальним замовникам. Допомогти модернізувати схемотехнічну складову вже існуючих пристроїв та зв'язати між собою замовника та виробника у разі масового виробництва друкованих плат.

Наша компанія складається з професійної команди інженерів-електронників, програмістів, проектних менеджерів, які готові вирішити складні завдання, роблячи їх максимально простими и для Замовників. Ми працюємо, використовуючи елементи систем управління проектами Scrum, Kanban для чіткості планування та системи звітності перед замовником.

Команда інженерів Nikma Engineering має багатий досвід розробки електронних пристроїв та окремих інженерних рішень як для великих підприємств, що займаються серійним виробництвом своєї продукції, так і для замовників з унікальними проектами.
Наші фахівці мають досвід створення IOT пристроїв з Wi-Fi та Bluetooth передачею даних. А також надвисокочастотне обладнання.

Розробки здійснюються як за готовими технічними завданнями Замовника, так і за складеними нами технічними завданнями, в яких спільно враховуємо всі особливості майбутнього проекту.
Укажите ваш номер, и мы свяжемся с Вами!
Вы также можете набрать нас самостоятельно
+38 (097) 734-34-31
Ми постаралися відповісти на часті питання, які допоможуть вам визначитися у виборі нашої компанії:

Замовити розробку електронного пристрою легко!

Проекти якої складності ми готові виконувати?
Наші інженери готові розробити проект практично будь-якої складності. Ми розробляємо друковані плати для систем керування, блоків живлення.
Чи потрібне, складене професіоналом технічне завдання, щоб замовити розробку?
На момент звернення до Nikma Engineering готове ТЗ бажано, але зовсім не обов'язково. За відсутності у Замовника технічного завдання ми розробимо його спільно, з урахуванням усіх особливостей проекту та побажань Замовника.
Які вартість та терміни виконання робіт з розробки електроніки на замовлення?
Це, мабуть, найскладніше питання будь-якого розробника. Усі розробки унікальні. Тільки після складання та глибокого аналізу ТЗ, наші фахівці зможуть назвати актуальні терміни та вартість. Вартість проекту залежить насамперед від часу, витраченого з його розробку. Чим складніший і масштабніший проект, тим відповідно дорожче і довше у виконанні він виявиться. Зі свого боку, ми завжди намагаємося здати проект у максимально стислі терміни, але не на шкоду якості.
Чи може Замовник контролювати хід робіт?
Звісно. Залежно від термінів розробки проекту, ми раз на тиждень або частіше надаємо замовнику всю інформацію про поточний прогрес і актуалізуємо терміни завершення робіт. У разі виникнення будь-яких складнощів у розробці, які можуть вплинути на терміни, функціонал або собівартість готового пристрою, ми відразу обговорюємо із Замовником шляхи їх вирішення та знаходимо найбільш оптимальний варіант.
Чи надаємо ми гарантію на розроблений пристрій або друковані плати?
Гарантія на завершений проект – 1 рік з дати його здавання. Чим зумовлений цей термін? За рік серійного випуску та експлуатації електронного пристрою всі його слабкі місця, які могли бути внаслідок помилки розробника обов'язково будуть виявлені. Всі проблеми з випуском, що виникають після закінчення цього періоду, як правило, пов'язані з неякісною партією комплектуючих, браком при мотажі або завантаженні ПО пристрою.
Чи залишаємо ми за собою якісь права на розроблений проект?
Звичайно, ні. Підписуючи із Замовником договір, ми обов'язково вказуємо, що після завершення розробки проекту вся інтелектуальна власність на нього переходить Замовнику. Nikma Engineering не претендує на жодні права на проект, результати його застосування або його серійний випуск.
Чи гарантуємо ми конфіденційність та комерційну таємницю проекту?
Звісно так. Наша команда не перший рік займається розробками і ми чудово розуміємо ціну комерційної таємниці. Підписуючи договір, ми обов'язково вказуємо пункт про нерозголошення будь-якої інформації про Замовника та розроблений проект. Як "портфоліо", на сайті, за згодою Замовника, може бути викладено текстовий опис проекту без згадки назв, брендів, імен, технічних подробиць.