NIKMA Engineering

Співпраця з NIKMA Engineering

Поставка печатных плат
Компанія Nikma Engineering завжди відкрита для співпраці не тільки з потенційними замовниками, але і з колегами, які працюють на ринку електронних розробок.

Всім відомо, що краще менше заробити на одному конкретному замовлення, ніж втратити клієнта.

Ми готові до співпраці з фізичними особами, приватними підприємцями та підприємствами, виступаючи у ролі субпідрядника у розробці будь-якого проекту чи його складової.
Close
Do you have any questions? Contact us!

Зв'яжіться з нами і ми обов'язково спрацюємось

Якщо ви займаєтеся розробкою електронних пристроїв, друкованих плат, написанням прошивок для мікроконтролерів і надаєте інші послуги з розробки, а зараз з якоїсь причини не можете взяти на себе проект - ви можете звернутися до нас, і ми з радістю візьмемо на себе необхідний обсяг робіт на взаємовигідних умовах.

Якщо ви постачальник електронних компонентів, компанія, що займається промисловим дизайном і проектуванням корпусів або іншими послугами, пов'язаними з електронікою, вам надходять запити на розробку електронної складової пристрою - ми готові виступити в ролі виконавця цих робіт. Ми в діалозі з вами розробимо схемотехніку під потрібний дизайн корпусу та інші вимоги, які диктує замовник.
Поставка печатных плат