NIKMA Engineering

Їх можна замовити комплексно, або окремо, залежно від потреб замовника та специфіки робіт. Етапи розробки складаються з основних комплексів робіт:

Компанія Nikma Engineering пропонує повний спектр послуг з розробки електронних пристроїв та друкованих плат на замовлення

Укажите ваш номер, и мы свяжемся с Вами!
Вы также можете набрать нас самостоятельно
+38 (097) 734-34-31
Tilda Publishing
Виготовлення друкованих плат
Розробка НВЧ обладнання
Складання технічного завдання
Якщо у вас немає готового технічного завдання - ми складемо його спільно з урахуванням усіх вимог проекту. На цьому етапі наші фахівці глибоко вивчають проект, погоджують із Замовником всі нюанси, щоб переконатися, що бачення проекту у Замовника і в нас - однакове, що нічого не втрачено і продукт на виході відповідатиме очікуванням. За підсумком детального опрацювання проекту та підписання Замовником ТЗ – ми зможемо озвучити його вартість та терміни виконання.


Розробка принципових схем
Перед розробкою друкованих плат, наші інженери складають та узгоджують принципову схему, щоб на ранніх етапах правильно організувати та узгодити із замовником логіку роботи пристрою.

Розробка (трасування) друкованих плат
При трасуванні друкованих плат обов'язково враховуються габаритні розміри пристрою, його собівартість, зручність пайки як DIP, так і SMD елементів (з урахуванням методів паяння), зручність масового випуску.

Підбір електронних компонентів
При підборі електронних комплектуючих обов'язково враховуються: собівартість пристрою (на яку впливає вартість комплектуючих, вартість їх пайки, труднощі поставки), надійність комплектуючих, довговічність та наявність на ринку.

Виготовлення дослідних зразків (прототипування)
Відтрасувавши плату та визначившись з електронними комплектуючими, ми замовляємо тестові зразки, на яких буде написано та налагоджено ПЗ, проведено випробування.

Розробка програмного забезпечення пристрою
Наші програмісти мають великий досвід написання прошивок для мікроконтролерів з різним функціоналом і передачею даних. Прошивка для пристрою, що розробляється, пишеться з урахуванням всіх схемотехнічних рішень, підібраних комплектуючих. При написанні прошивки, програміст має на руках тестовий зразок пристрою, що б мати можливість в реальному часі бачити роботу свого продукту і вносити коригування при необхідності.

Розробка мобільних додатків
Наша команда має досвід розробки мобільних додатків для проектів, які передбачають віддалений доступ до пристрою. Тому наша команда одна з небагатьох в Україні займається розробкою IOT пристроїв з Wi-Fi та Bluetooth передачею даних.


Проведення випробувань
Тільки після успішного проходження випробувань роботи пристрою як у реальних, так і штучно ускладнених умовах - ми готові здавати проект Замовнику.

Підготовка до серійного виробництва
Після повного проходження всіх випробувань ми готуємо пристрій до випуску. Залежно від того, чи буде випуск масовим, ми готуємо плату чи мультиплікуємо її. Створюємо Gerber файли для виробника, а також перелік вимог, які мають бути враховані при виробництві плат. Формуються списки комплектуючих, монтажні схеми.

Складання та передача повного комплекту технічної документації
По завершенню проекту, Замовник отримує повний пакет технічної документації на пристрій:
- технічне завдання,
- вихідні проекти друкованих плат,
- списки комплектуючих,
- монтажні схеми,
- Gerber-файли,
- методику та протоколи випробувань.

Допомога в організації серійного виробництва
Маючи власні виробничі потужності, наша компанія також має тривалий досвід роботи і партнерські відносини з перевіреними китайськими виробниками. На перших етапах запуску в серію розробленого пристрою, ми допоможемо вийти на виробника і розмістити замовлення з урахуванням усіх необхідних вимог конкретної розробки.

Технічний супровід проекту
Оскільки прогрес не стоїть на місці і ринок змінюється - виробнику пристроїв, рано чи пізно, доведеться зіткнутися з переходом на нові види комплектуючих, розширенням функціоналу пристрою та підтримкою проекту в актуальному стані. Ми готові вести розроблені нами проекти, забезпечуючи технічну підтримку, модернізацію та консультування.

Допомога у сертифікації пристроїв
Нам не байдужа подальша доля наших проектів. Тому, ми готові сприяти в процесі сертифікації пристроїв, приведенню пристроїв у відповідність до технічних регламентів (при необхідності). Маємо досвід роботи з українськими сертифікаційними державними підприємствами, такими як:
- ДП "Укрметртестстандарт,
- УкрТЕСТ,
- Український державний центр радіочастот (УДНЦ)

Турбота про екологію
Так, як ми маємо справу з виробництвом – повною мірою розуміємо свою відповідальність за збереження екології та чистоти довкілля. І це не просто слова, у своїй діяльності ми:
- використовуємо безсвинцеву пайку (відповідну стандарту RoHS);
- використовуємо безсвинцеві електронні компоненти (які відповідають стандарту RoHS);
- намагаємося максимально скоротити відходи виробництва (налагоджено безвідходне лиття пластикових корпусів, весь пластик та макулатура здаються на переробку)